Vzhľadom na rôznorodé požiadavky našich zákazníkov poskytujeme široké spektrum služieb rýchleho a garantovaného pripojenia k internetu prostredníctvom optických sietí, bezdrôtového pripojenia v licencovaných pásmach, ale aj s využitím iných riešení. Keďže požiadavky každého zákazníka sú individuálne, sme pripravení každému zákazníkovi navrhnúť riešenie na mieru za optimálnu cenu.

     
 
     
 
internetové služby pre domácich používateľov
  GTS Nextra Doma Komplet
  GTS Nextra ADSL Doma
  ADSLink
   
 
   
internetové služby pre podnikateľov a malé firmy
internetové služby pre stredné a veľké firmy
   
     
  GTS Nextra ADSL Doma  
 

Služby ADSL umožňujú zákazníkom efektívne využiť existujúce telefónne siete a pripojiť sa na internet prostredníctvom technológie ADSL. Užívatelia, ktorí boli až doteraz odkázaní na dial-up alebo ISDN pripojenie, môžu využiť niekoľkonásobne rýchlejšie a časovo neobmedzené pripojenie na internet popri bežnej telefonickej prevádzke.

ADSL Doma - umožňuje prístup do siete internetu na báze ADSL s prenosovou rýchlosťou 1024 kbit/s smerom k užívateľovi a 256 kbit/s smerom od užívateľa. Užívateľ platí len fixný mesačný paušál, bez ohľadu na množstvo prenesených dát. Produkt je vhodný pre domácich užívateľov, ktorí chcú mať nepretržitý a cenovo výhodný prístup na internet. Na tento produkt sa vzťahuje FUP.

ADSL Doma 0.7/1.5/3/7 - umožňuje prístup do internetu na báze ADSL s prenosovou rýchlosťou 1024 kbit/s smerom k užívateľovi a 256 kbit/s smerom od užívateľa. Užívateľ platí len za reálne prenesený objem dát oboma smermi, smerom k užívateľovi a smerom od užívateľa. Štyri varianty ADSL Doma sa od seba líšia objemom predplatených dát (0.7, 1.5, 3 a 7 GB) za mesiac, zahrnutých do ceny produktu. Produkty sú určené pre domácich užívateľov, ktoré chcú mať nepretržitý a rýchly prístup na internet a chcú platiť presne za to, čo využívajú.

Všetky ADSL služby od GTS Nextra už obsahujú aj DSL prípojku, ktorá je dodávaná v rámci samoinštalačného balíka. Mesačné poplatky za ADSL služby uvedené v cenníku sú preto konečné, bez ďalších skrytých nákladov.

* okrem poplatku za telefónny program, na ktorý je viazaná ADSL služba.

 
     
  S GTS Nextra získate  
 
Vysokú rýchlosť internetového pripojenia, smerom k užívateľovi 1024kbit/s, smerom od užívateľa 256 kbit/s ´
Nepretržité pripojenie na internet 24/7
Router za 1,-Sk (v prípade akcie a podpisu zmluvy s 24 mesačnou viazanosťou)
 
     
  Technológia ADSL
Technológia ADSL využíva na prenos dát existujúce vedenie pre bežné analógové, resp. ISDN telefónne linky, ale radikálne zvyšuje ich prenosovú kapacitu. Na existujúcu telefónnu linku sa nainštaluje rozbočovač (splitter), ktorý umožní pripojiť aj telefónny prístroj aj počítač cez ADSL modem a USB alebo sieťové rozhranie. Hlasové a dátové služby možno používať súčasne. Koncept asymetrickosti ADSL vychádza z potreby bežného používateľa internetu, ktorý prijíma nepomerne viac dát než odosiela.

Porovnanie s inými technológiami
Zo služieb ponúkaných domácnostiam je ADSL Doma najrýchlejšie a najviac stabilné pripojenie, ktoré je navyše nepretržité. V porovnaní s Dial-up je ADSL pripojenie niekoľkonásobne rýchlejšie (až 46 krát) a časovo neobmedzené. Čo sa týka cien, ceny za oba typy pripojenia sú porovnateľné a po určitom čase strávenom na internete mesačne sa ADSL pripojenie stáva lacnejšie.
 
     
 

Zaujíma Vás viac?
Volajte 032 6581 794, 0905 621 590, 0905 343 537
alebo píšte na
office@bsn.sk