Vzhľadom na rôznorodé požiadavky našich zákazníkov poskytujeme široké spektrum služieb rýchleho a garantovaného pripojenia k internetu prostredníctvom optických sietí, bezdrôtového pripojenia v licencovaných pásmach, ale aj s využitím iných riešení. Keďže požiadavky každého zákazníka sú individuálne, sme pripravení každému zákazníkovi navrhnúť riešenie na mieru za optimálnu cenu.

     
 
     
 
internetové služby pre podnikateľov a malé firmy
  GTS Nextra Profi Komplet
  GTS Nextra Profi Komplet Plus
  GTS Nextra ADSL Profi
  GTS Nextra ADSLink
   
   
 
   
internetové služby pre domácich používateľov
internetové služby pre stredné a veľké firmy
   
     
  GTS Nextra Profi Komplet  
 

Služba Profi Komplet umožňuje vysokorýchlostné a časovo neobmedzené pripojenie na internet využijúc ADSL technológiu a prináša absolútne nový pohľad na telefonovanie. Telefonické hovory sú prenášané cez existujúce permanentné pripojenie na Internet - ADSL. Telefonovanie a internet v jednej dátovej prípojke predstavujú pre zákazníka zefektívnenie celkových telekomunikačných nákladov.

Profi Komplet - umožňuje prístup do siete internetu na báze ADSL s prenosovou rýchlosťou 1536 kbit/s smerom k užívateľovi a 256 kbit/s smerom od užívateľa. Užívateľ platí len fixný mesačný paušál, bez ohľadu na množstvo prenesených dát. Produkt je vhodný pre firmy, ktoré chcú mať nepretržitý a rýchly prístup na internet a zároveň chcú výrazne ušetriť svoje náklady za telefonovanie do všetkých sietí. Na tento produkt sa vzťahuje FUP.

Paušál obsahuje volania do pevných slovenských sietí bez rozlíšenia miestnych a medzimestských hovorov a taktiež hovorov na pevné linky do Českej republiky, Poľska, Maďarska, Rakúska a Nemecka. Po vyčerpaní paušálu sú tieto destinácie v jednotnej cene. Hovory v rámci IP siete GTS Nextra sú zadarmo. Produkt je určený pre malé a stredné podniky, ktoré chcú mať nepretržitý prístup na internet a zároveň chcú výrazne ušetriť svoje náklady za telefonovanie do všetkých sietí.

 
     
  S GTS Nextra získate  
 
Vysokú rýchlosť internetového pripojenia, smerom k užívateľovi až 1536 kbit/s, smerom od užívateľa 256 kbit/s
Nepretržité pripojenie na internet 24/7
Router za 1,-Sk (v prípade akcie a podpisu zmluvy s 24 mesačnou viazanosťou)
darček: PC slúchadlá
hovory medzi účastníkmi v sieti GTS Nextra zadarmo
jedinú vynikajúcu tarifu pre všetky volania v rámci Slovenska - už žiadne medzimestské a miestne hovory!
unikátne neregionálne účastnícke číslo s predvoľbou 06504 - už nikdy nebudete musieť svoje číslo meniť, keď sa presťahujete
cenovo výhodnejšie tarify pre volania na zahraničné aj domáce mobilné a pevné linky - pre vybrané destinácie
možnosť úspory až 70%
sekundovú tarifikáciu od prvej sekundy
možnosť sledovať svoj telefónny účet ako aj množstvo prenesených dát on-line na portáli moja.nextra.sk
 
     
 

Zaujíma Vás viac?
Volajte 032 6581 794, 0905 621 590, 0905 343 537
alebo píšte na
office@bsn.sk